Loading...

Modified: 

Modified: 

Theme modified: 

Modified: 

    Link Empty
    Icoon

    Gegevens gewijzigd




    Wachtwoord gewijzigd



    please wait...

    Click "Ok" to open the live version in a new tab or window.

    Tegel Insluiten

    Met onderstaande HTML code kunt u een tegel publiceren op uw eigen website.

    gebiedsselectie thema's navigatie tegels sidebar indicator info
    Toon als grid Toon als lijst

    Niet toonbaar

    Niet toonbaar

    Trend energieverbruik per sector

    TJ

    Indicatoren201020112012201320142015201620172018
    Landbouw, bosbouw en visserij23.67420.90721.87321.60520.05820.13120.24221.84522.044
    Industrie, Energie, Afval en Water48.10045.20644.35144.42043.56943.39543.12344.33044.965
    Gebouwde Omgeving125.115116.936118.929118.079111.479110.711111.443110.427-
    Verkeer en vervoer63.85864.30263.59562.98862.31863.48364.29763.873-
    Hern. warmte1.7821.9192.0502.5374.0595.4125.7216.516-
    2010 - 2018

    Trend energieverbruik per energiedrager

    TJ

    Indicatoren201020112012201320142015201620172018
    Elektriciteitsgebruik59.28858.65857.73858.67158.99857.81458.24158.63961.344
    Warmtegebruik139.132126.078129.216127.686120.096121.645122.099124.293-
    Energiegebruik Verkeer en vervoer63.85864.30263.59562.98862.31863.48364.29763.873-
    2010 - 2018

    Trendgrafiek per energiedrager

    TJ

    JaarNoord-Holland
    201458.998
    201557.814
    201658.241
    201758.639
    201861.344
    2014 - 2018

    Verdeling energieverbruik over sectoren

    TJ

    OnderwerpNoord-Holland
    Verdeling energieverbruik over sectoren (TJ)21.845
    Verdeling energieverbruik over sectoren (TJ)44.330
    Verdeling energieverbruik over sectoren (TJ)110.427
    Verdeling energieverbruik over sectoren (TJ)63.873
    Verdeling energieverbruik over sectoren (TJ)6.516
    2017

    Aandeel hernieuwbaar per energiedrager

    TJ

    OnderwerpNoord-HollandNoord-Holland
    Aandeel hernieuwbaar per energiedrager (TJ)69366936
    Aandeel hernieuwbaar per energiedrager (TJ)65166516
    Aandeel hernieuwbaar per energiedrager (TJ)17571757
    Noord-Holland

    Land- en Glastuinbouw​

    dashboard/land--en-tuinbouw/

    Choose one area

    Choose one gebied
    Choose one gebied

    ...Gebied... vergelijken met

    Choose one gebied
    Choose one gebied

    Mijn Regio

    Choose one gebied
    Choose one gebied

    Mijn Mosaic

    Binnen ‘Mijn Mosaic’ kunt u zelf thema’s samenstellen en deze delen met geinteresseerden. Hieronder in het kort de stappen om uw eigen thema te maken.

    1. Thema aanmaken
    Maak een thema aan door op het stersymbool te klikken. U kunt vervolgens de naam van thema wijzigen. Er is een maximum van vier thema’s.

    2. Tegels toevoegen
    Blader naar het thema van waaruit u tegels wilt toevoegen. Via het stersymbool kunt u de tegel toevoegen aan uw eigen thema. Deze knop verschijnt als u met de muis over een tegel gaat.

    3. Tegels indelen
    Nadat de tegels zijn toegevoegd kunt u de volgorde nog wijzigen. Ga hiervoor naar Mijn Mosaic en selecteer het thema. Als u met de muis over een tegel gaat verschijnt er een knop om tegels te verplaatsen en een knop om de tegel te verwijderen.

    4. Thema delen
    Het thema kan worden gedeeld via een URL die u kunt vinden in het wijzig thema dialoog.

    Het thema bevat nog geen tegels. Volg onderstaande stappen om tegels toe te voegen en het thema te delen.

    1. Tegels toevoegen
    Blader naar het thema van waaruit u tegels wilt toevoegen. Via het ster symbool in een tegel kunt u de tegel toevoegen aan uw eigen thema. Deze knop verschijnt als u met de muis over een tegel gaat.

    2. Tegels indelen
    Nadat de tegels zijn toegevoegd kunt u de volgorde nog wijzigen. Ga hiervoor naar Mijn Mosaic en selecteer het thema. Als u met de muis over een tegel gaat verschijnt er een knop om tegels te verplaatsen en een knop om de tegel te verwijderen.

    3. Thema delen
    Het thema kan worden gedeeld via een URL die u kunt vinden in het wijzig thema dialoog.

    Uw zoekopdracht {searchText} heeft helaas geen resulaten opgeleverd.

    Select period level